img 5990

Pu Erh Shu - tmavý pu erh

Pu erh Superior

Základný zástupca tmavého pu-erhu výrazne zemitého charakteru vhodný aj na dlhšie varenie. V našich končinách obľúbený po "ťažkých víkendoch".

Meng Hai Xiao Tuo Cha 2011

Veľmi zaujímavý pu-erh z oblasti Menghai lisovaný do tvaru mini tuo cha (1 kus má cca 5-6 gramov). Tmavočervený nálev vonia po kvetoch, orechoch a smotane, vo vôni chýba akákoľvek stopa zemitých tónov. Veľmi vhodný na cesty a do lesa.

Lao Cha Tou 2002

Lao Cha Tou, alebo aj "staré čajové hlavy" vzniká ako vedlajší produkt pri výrobe tmavého pu erhu. Vplyvom vačšieho tlaku a teploty sa lístky "zpečú" do vačších guličiek. Takýto čaj sa vyznačuje vysokou mierou fermentácie, hladkou smotanovou chuťou so stopami po čokoláde a skoro úplnou absenciou horkosti. Vhodný na prípravu na viac nálevov, ako aj na dlhšie varenie.

Meng Hai TF Leaf Grade 3 2003

Nemiešaná Mao Cha veľmi vysokej kvality z kultivovaných čajovníkov, 100% z oblasti Meng Hai. Takmer nelámaný list s tónmi vlašských orechov. V chuti sa snúbia tóny vlašských orechov so zmesou vône vzácnych driev.

Meng Hai TF Leaf Grade 8 2001

Farba nálevu je tmavočervená, chuť nálevu je ľahšia, neobyčajne hladká v najlepšom slova zmysle klasická. Už pri prvom ochutnaní sa prejaví veľmi dlhá doba zretia čaju. V chuti sa snúbia tóny kakaa, vzácnych driev a korení s tónmi zrelých sliviek a lúčnych kvetov so stopami smotanových a gáfrových tónov.

Pu Erh Sheng - zelený pu erh

O aktuálnej ponuke Vás budú informovať naši čajovníci.