img 5990
Výstava malieb - Abstrakcia

Pozývame Vás na druhú výstavu obrazov Mirky Mitošinkovej s názvom "Zázrak". Téma je "Abstrakcia a iné bytosti". Obrazy sú predajné a môžete si ich pozrieť v našej čajovni do konca marca.


Tešíme sa na Vás :)
Mirka Mitošinková
Čajovňa Zámocká

vodopad

jelly

Pozývame Vás na druhú výstavu obrazov Mirky Mitošinkovej s názvom "Zázrak" . Téma je "Abstrakcia a iné bytosti". Vernisáž výstavy sa koná túto sobotu o 12:30, kde budete mať možnosť bližšie spoznať autorku a jej dielo. Obrazy sú predajné a môžete si ich pozrieť v našej čajovni do konca marca.

Tešíme sa na Vás :)
Mirka Mitošinková
Čajovňa Zámocká

Výstava malieb - Nature

Aktuálne u nás prebieha výstava malieb "Nature" od Mirky Mitošinkovej. Tak neváhajte a prídite sa pozrieť,
 výstava trvá do novembra.

nature

 

Milí návštevníci, 

v sobotu 2.3.2013 poriada umelecká cz/sk komunita ARTcast svoju prvú výstavu. Môžete sa pridať na otvorenie vernisáže o 14:00. 
Čakajú na Vás fotografické práce, fotomanipulácie, digital art, grafika, ako aj kreslené práce v kombinácii s inými tradičnými postupmi. 

Výstava potrvá mesiac, takže ak neváhajte si práce prísť vzhliadnuť i neskôr.

Prítomní budú vystavujúci i organizátori, ktorí majú na starosti web www.artcast.cz. Nájdete ich i na fb: https://www.facebook.com/artcast.cz?ref=ts&fref=ts

Tešíme sa na Vašu návštevu, 
čajovníci zo Zámockej a organizátori výstavy ;o)


vystvava marec
Milí návštevníci,

na zimné dni sme pre Vás pripravili ďalšiu sériu ochutnávok. Oproti minulej sérii je tu zmena - ochutnávky budú prebiehať v soboty o 11:00. To nám zaručí väčší kľud pri ochutnávaní a tiež budeme mať viac času na vychutnanie si lahodných čajíkov. Taktiež to prospeje našemu zdravému spánku, keďže energiu z čajov budeme môcť využiť počas celého dňa. 

Pre tých, pre ktorých sú ochutnávky nové, raz za týždeň sa stretávame a ochutnávame viacero čajov z jednej oblasti alebo z jedného typu. Okrem toho sa dozviete rôzne informácie o ich pestovaní, spracovaní alebo skladovaní a iných zvyklostiach. 

Tieto ochutnávky robíme v spolupráci s partnerskou čajovňou Avra kehdabra. Každý týždeň na striedačku, raz na Zámockej a raz v Avra kehdabra. 

Tešíme sa na Vašu návštevu v zimných mesiacoch, čajovníci zo Zámockej.Program ochutnávok: 

zimna cesta